DIŞ CEPHE BOYALARI ve KAPLAMALARI
Wallmerk Fassade Nanotermal PlusWallmerk Fassade SilikonluWallmerk Fassade AkrilikWallmerk Fassade Felx-SWallmerk Fassade Decoflex-SWallmerk Fassade ExtremeWallmerk Fassade Akrilik GrenliWallmerk Fassade Nanothermal GrenliWallmerk Fassade Nanothermal Grenli PlusWallmerk Fassade Nanothermal AcrohardWallmerk Fassade Silikonlu Grenli
Wallmerk Fassade Nanotermal Plus

Saf akrilik esaslı, kendi kendini temizleyebilen, cam kürecik ve özel katkılar içeren, silikon katkılı, mat son kat dış cephe boyasıdır. Wallmerk Fassade Nanothermal Plus binaların dış cephelerindeki sıva, serpme, tarak, beton ve mineral yüzeylerde ayrıca yenileme için rengini kaybetmiş, kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı boyaların üzerine uygulanabilir. Nefes alma kabiliyetinin yüksek olması nedeniyle, ısı yalıtım sistemlerinin üzerine özellikle önerilir.

Wallmerk Fassade Silikonlu

Wallmerk Fassade Silikonlu, silikon katkılı mat dış cephe boyasıdır. Wallmerk Fassade Silikonlu binaların dış cephelerindeki sıva, serpme, tarak, beton ve mineral yüzeylerde ayrıca yenileme için rengini kaybetmiş, kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı boyaların üzerine uygulanabilir. Nefes alma kabiliyetinin yüksek olması nedeniyle, ısı yalatım sistemlerinin üzerine özellikle önerilir.

Wallmerk Fassade Akrilik

Wallmerk Fassade Akrilik, akrilik kopolimer esaslı, mat dış cephe duvar boyasıdır. Wallmerk Fassade Akrilik binaların dış cephelerindeki sıva, serpme, tarak, beton ve mineral yüzeylerde ayrıca yenilemek için rengini kaybetmiş, kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı boyaların üzerine uygulanabilir.

Wallmerk Fassade Felx-S

Wallmerk Fassade Flex-S, saf akrilik esaslı, silikon katkılı, süper elastik, yarı mat dış cephe boyasıdır. Wallmerk FassadeFlex-S binaların dış cephelerindeki sıva, serpme, tarak, beton ve mineral yüzeylerde ayrıca yenileme için rengini kaybetmiş, kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı boyaların üzerine uygulanabilir.

Wallmerk Fassade Decoflex-S

Wallmerk Fassade Decoflex-S, akrilik emülsiyon esaslı, süper elastik, tekstürlü, silikon katkılı dış cephe kaplamasıdır. Wallmerk Fassade Decoflex-S binaların dış cephelerindeki sıva, serpme, tarak, beton ve mineral yüzeylerde dekoratif ve koruyucu amaçlı kullanılır. Nefes alma kabiliyetinin yüksek olması nedeniyle, ısı yalıtım sistemlerinin üzerine özellikle önerilir.

Wallmerk Fassade Extreme

Wallmerk Fassade Extreme, saf akrilik, zorlu iklim koşullarına dayanıklı, esnek, yarı mat dış cephe boyasıdır. Wallmerk Fassade Extreme binaların dış cephelerindeki sıva, serpme, tarak, beton ve mineral yüzeylerde ve ayrıca yenileme için rengini kaybetmiş, kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı boyaların üzerine uygulanabilir. Nefes alma kabiliyetinin yüksek olması nedeniyle, ısı yalıtım sistemlerinin üzerine özellikle önerilir.

Wallmerk Fassade Akrilik Grenli

Wallmerk Fassade Akrilik Grenli akrilik kopolimer esaslı, mat grenli dış cephe kaplamasıdır. Wallmerk Fassade Akrilik Grenli binaların dış cephelerindeki sıva, serpme, tarak, beton ve mineral yüzeylerde dekoratif ve koruyucu amaçla güvenle kullanılabilir.

Wallmerk Fassade Nanothermal Grenli

Silikon-akrilik emülsiyon esaslı, kir tutmayan, cam kürecik ve özel katkılar içeren mat son kat grenli dış cephe kaplamasıdır. Wallmerk Fassade Nanothermal Grenli binaların dış cephelerindeki sıva, serpme, tarak, beton ve mineral yüzeylerde ayrıca yenileme için rengini kaybetmiş, kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı boyaların üzerine uygulanabilir. Nefes alma kabiliyetinin yüksek olması nedeniyle, ısı yalıtım sistemlerinin üzerine özellikle önerilir.

Wallmerk Fassade Nanothermal Grenli Plus

Saf akrilik ve silikon emülsiyon esaslı, kendi kendini temizleyebilen, cam kürecik ve özel katkılar içeren mat son kat tekstürlü dış cephe kaplamasıdır. Wallmerk Fassade Nanothermal Grenli Plus; binaların dış cephelerindeki sıva, serpme, tarak, beton ve mineral yüzeylerde ayrıca yenileme için rengini kaybetmiş, kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı boyaların üzerine uygulanabilir. Nefes alma kabiliyetinin yüksek olması nedeniyle, ısı yalıtım sistemlerinin üzerine özellikle önerilir.

Wallmerk Fassade Acrohard

Fassade Acrohard, öğütülmüş ve hassas sınıflandırılmış dolgular, saf akrilik bağlayıcılar ve elastik özellikler kazandıran, ömrünü uzatan, solmaya ve kirlenmeye karşı direncini arttıran katkılardan oluşmaktadır. Esnek yapısı sayesinde kılcal çatlakları kapatır ve köprüler. Wallmerk Fassade Acrohard, değişik renk seçeneklerine sahip olup, aşırı hava şartlarına dayanıklıdır. Mala ile uygulanabilen, desenli kaplamadır. 1 ve 2 mm olmak üzere 2 farklı granül yapıda üretilmektedir.

Wallmerk Fassade Acrohard ticari ve endüstriyel kompleksler, ticaret merkezleri, fabrikalar, hastane ve konut projelerinin dış cephelerinde kullanılmak için geliştirilmiştir. Fassade Acrohard, beton, sıva, hafif beton, briket, tuğla, taş kaplama gibi yüzeylere uygulanabilir. Fassade Acrohard, iç cephe alçı sıva ve benzeri tavan ve duvar yüzeylerde dekoratif sonlama olarak kullanılarak da çok iyi sonuç verir.

Wallmerk Fassade Silikonlu Grenli

Wallmerk Fassade Silikonlu Grenli silikon katkılı mat dış cephe kaplamasıdır. Wallmerk Fassade Silikonlu Grenli binaların dış cephelerindeki sıva, serpme, tarak, beton ve mineral yüzeylerde dekoratif ve koruyucu amaçla güvenle kullanılır.